Apartman Stella Maris 2+2 -L3

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Apartman Stella Maris 2+2 -L3, Vodice

Përshkrimi

Nice apartment with one bedroom, living room ...

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 50 €/natë
Qëndrimi Min është 1 net
Ivona Lidija Ivas
+385 91 1554718
Nga 50 €/natë
Kontakt