Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente AGIS, Vodice

Përshkrimi

JEMI janar-dhjetor PER JU !! Familje gjermane-kroate Në një zonë të qetë, e vendosur Zentrall tre apartamente të ndritshme, moderne dhe mobiluar mirë. Parking, biçikleta, kopsht dhe Barbecue janë në dispozicion për ju. Në afërsi është port, dyqane, restorante dhe bare. Nëse ju doni të bëni udhëtime, vizitoni Kombëtare Park Slapovi Krke, Shibenka ose të marrë një udhëtim me varkë rreth Ishujt Kornatit. Muajve të ngrohtë me diell sidomos maj, qershor, shtator dhe tetor të ftojë për biking apo hiking. APARTAMENT "Kaprija" për 2 + 1 PERSONAL Dhoma gjumi me krevat dopio dhe një ballkon të vogël. Liri shtrati dhe peshqir. Living dhomë me krevat divan, TV satelitor, aneks kuzhine të pajisur plotësisht me frigorifer, zona ngrënie, ballkon i madh. Banjo me dush dhe një korridor. Internet dhe ajrit të kondicionuar. Korrik-gusht 50,00 € për 2 pers. muaj të tjerë 40,00 € për 2 pers. Sofa: ju lutem pyesni    APARTAMENT "Kakan" për 4 persona Dhoma gjumi me krevat dopio, ballkon të vogël. Dhoma gjumi me 2 shtretër të vetme, TV satelitor, zona ngrënie, ballkon të vogël. Liri shtrati dhe peshqir. E pra e pajisur aneks kuzhine me frigorifer. Banjo me vaske dhe dush. Terrace, ajer te kondicionuar dhe internet. Korrik-gusht 65,00 € për 4 pers. muaj të tjerë 60,00 € për 4 pers. DHOMA me vaske "Tijat" për 2 persona Krevat dopio, TV satelitor, zona ulur, aneks kuzhine e pajisur me frigorifer, Balkon.Badezimmer vogël me vaske dhe dush. Air conditioning dhe Internet. Korrik-gusht 35,00 € për 2 pers. muaj të tjerë 30,00 € për 2 pers. KOMUNITETIT - Barbecue - Kopshti - Car Park - Internet SHËRBIMET PLOTËSUESE - Aeroporti anijes - Biciklete qira - Makinë larëse - Air on Demand - Trajtimet kozmetike për të dhe të saj. PYETJE Telefon Kroacia 00385 22 440 789 Mobile Kroacia 00385 91 38 98 020 Mobile Deutschl. 0049 172 24 51 504     Ne shohim përpara për të përshëndetur ju !!! Ne kemi zbritje

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Britta + Franz

Tuesday, June 26, 2012
Sehr gepflegte Apartments,ruhig gelegen,kurze Wege zum Strand und Hafen. Familienanschluss (Grillfest,Ausflüge,Weinlese) Kommen gern wieder. Viel Erfolg mit dem Imbiss. Franz + Britta

Franz und Britta

Saturday, August 20, 2011
Nette Eigentümer, wunderschöne Appartaments, viel Sonne und warmwarmes Meer und dobar orahovac !!!! Wir kommen wieder !!!!

MARZENA I WALDEK

Sunday, August 29, 2010
Komfortowo urządzony dom,funkcjonalne pokoje z balkonami,taras,ogrodzone miejsce parkingowe,miejsce do grilowania i zabaw.Świetny kontakt z właścicielką PANIĄ BOŻENKĄ!!!!!!!!! Kwatera naprawdę godna polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nga 13 €/natë
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Rujo Alfirev
00385 913898020
Nga 13 €/natë
Kontakt