Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament "Mentha" - VILLA NONNA, Vis, Komiža

Përshkrimi

Duke pasur parasysh se Villa Nonna në qendrën historike të Komiža, i rrethuar nga shtëpitë e vjetra prej guri. Villa Nonna është e vendosur në Kali gjatë Komiza - Ribarska Rruga që lidh sheshin qendror Komižan me plazhin e hotelit. Apartamente Villa Nonna mbajnë emrat e bimëve që rriten në ishull dhe / ose në Dalmaci. Në katin e parë një nga dy apartamente është Mentha i cili është rrugë. Ajo ka një dhomë 23m2 dhe një banjo 3.4 m2. Ajo është e rehatshme për dy njerëz apo çift me një fëmijë. Ajo është e ndarë me sy në dy pjesë; një dhomë gjumi me nje krevat dopio (krevat shtesë nëse kërkohet), SAT / TV, ndërtuar në dollap, të sigurt, dhe zona të jetesës me aneks kuzhine të pajisur plotësisht, tapiceri dhe ajer te kondicionuar / ngrohje. Banjo ka muret e vjetra prej guri dhe pajisjet moderne (dush / WC, tharëse flokësh, pasqyrë rotacionit, ngrohje, etj). Edhe pse Villa Nonna jep frymën e kohës, ajo është e pajisur në mënyrë moderne. Të gjitha apartamentet janë ajër të kondicionuar, të pajisur me një vend të sigurtë dhe elektronike flokët dyer, me cilësi të lartë dyshekë dhe televizionit satelitor. Banjë janë të pajisura me pajisje më moderne, duke përfshirë tharëse flokësh. Shtëpia ka ujë e vet. Sistemi diellor ngrohje me 12 m2 e qelizave diellore në çati e Villa Nonna kur uji i ngrohtë për nevojat e kapacitetit të plotë të Villa Nonna për gjithë ditën!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Dražen Mikulcic
+385 (0) 98 380 046
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;