Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament "Laurus" - VILLA NONNA, Vis, Komiža

Përshkrimi

Në katin e parë një nga dy apartamente është apartament Laurus i cili ka një pamje kopsht. Ajo përbëhet nga një dhomë 21 m2 dhe një banjo e 3.1 m2. Ajo është e rehatshme për dy njerëz apo çift me një fëmijë. Ajo është e ndarë me sy në dy pjesë; një dhomë gjumi me nje krevat dopio (krevat shtesë nëse kërkohet), SAT / TV, ndërtuar në dollap, të sigurt, dhe zona të jetesës me aneks kuzhine të pajisur plotësisht, tapiceri dhe ajer te kondicionuar / ngrohje. Banjo ka muret e vjetra prej guri dhe pajisjet moderne (dush / WC, tharëse flokësh, pasqyrë rotacionit, ngrohje, etj).

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Dražen Mikulcic
+385 (0) 98 380 046
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;