Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Kozic, Vir

Përshkrimi

Vir është një ishull i vogël për familjet e lidhur në kontinent. Në afërsi të Zadarit qytetit të vjetër të Nin, parqeve kombëtare Paklenica, Velebit dhe Plitvicës Liqene, ekskursione me Vira në parqet kombëtare Kornatit, Krka. Ne ofrojmë dy apartamente të bukura dhe të rehatshme, secili 36m2, e sapo rinovuar, tërheqëse. Çdo përbëhet nga një dhomë gjumi me nje krevat dopio dhe dy krevate ekstra, dhomë të gjallë, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe banjo. Të dy banesat kanë një ballkon me pamje nga deti, në ishullin e Pag dhe Velebit, dhe një hapësirë ​​parkimi. Shtëpia ka një kopsht të bukur, ideale për një pushim të qetë dhe të këndshëm. Apartamente janë vendosur në një rrugë që nuk është zënë dhe të çon në plazh, e cila është një nga më të bukura dhe më të mirë të rregulluar në Vir - pebbles jashtë, në një det të rërës. Plazhi ka një restorant, një kafene, një kiosk. Ato janë të pajisura me: • Air conditioning • TV LED (TV satelitor) • stereo • mikrovalë, vitore, përvëlim • frigorifer • pjatalarëse • tharëse flokësh • Barbecue • Lavanderi në kërkesë Me kërkesë ne dërgoni fotot tjera në postë. Mirë se vini.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Maroš

Sunday, August 4, 2013
Výborný apartmán, blízko more, čisto proste pohodka

Natalija

Sunday, July 14, 2013
Preživeli smo krasen dopust pri zelo, zelo prijazni družini Kožić. Odlična namestitev, v bližini plaže, odličen apartma in lepo mesto za sprehajanje ob obali. Skratka vse na enem mestu, kar si lahko želiš za popoln družinski oddnih. Sigurno se še bomo vrnili.
Nga 35 - 60 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Mladen Kožic
+385 91 567 1378, +385 91 953 8229
Nga 35 - 60 €/natë
Kontakt
;