MASLINA

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MASLINA, Tucepi

Përshkrimi

Apartament në Tucepi për (3 +2) njerëzve, të vendosura në katin e parë të shtëpisë rrethuar me pemë ulliri, të rehatshme, zë një kat të tërë 50m2. Hyrje të veçantë. Ai përmban dy dhoma me ballkone, një kuzhinë të ndarë nga dhomë, WC / banjo me wc, ajer te kondicionuar, akses interneti, parking, kopsht të rrethuar të përshtatshme për fëmijët. Ne ofrojmë profesionale të kujdeset për fëmijët. Largësia nga plazhi është 80 metra. Beach shtrihet përgjatë gjithë turistik dhe kjo është një nga plazhet më të gjata në Kroaci.  Pjesa e plazhit është në hijen e pishave, kështu që ju do të keni ditë të këndshme në plazh, gjatë gjithë ditës. Ju mund shëtitje përgjatë bregdetit, udhëtim me biçikletë apo ecin nëpër fshatrat e vjetër në shpatet e Mt.Biokovo.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Oksana

Saturday, July 22, 2017
Our family (two adults and three kids) stayed in apartment Maslina from 1st till 20th July. It was our first time in Tucepi and in general in Croatia!! And we'll remember these holidays for a whole life!!! Our stay in this apartment was excellent. The apartment is large enough. The family with 3 kids and even a grandmother can accommodate there. There are many towels in apartment and if you need you can ask to change them. There is a new washing machine there. Two air conditioning are in the apartment. There are three balconies and two WC what is very good for a big family:) there is also a parking place near the house and the garden is very nice!!! What is the best in this apartment, it is 1). a beautiful garden fully plented with olive trees and it is very nice and comfortable to rest in the garden even in the heat; 2) and it is really close to the beach which is really great for the kids! What I'll remember for a long time is a wonderful smell of lavender, it is divine especially in the evening! Ida, the house owner, is very kind and pleasant person and she is ready to help in any question! So I recommend this apartment to everyone! Come to Tucepi and enjoy the holidays in Maslina apartment!
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 3 net
Samo Puharic
+385 91 921 6370
Nga 60 €/natë
Kontakt