Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Dhoma JAKIC 1/2, Tučepi

Përshkrimi

Në sajë të bregdetit të saj të bukur Tucepi është një destinacion popullor turistik. A jeni duke kërkuar plazhet me guralecë rrethuar nga pisha dhe ullinj, Tucepi në rekomandim. Jakiç Apartamente në qendër të Tucepi, ndodhet: 30 m nga komuna dhe klinikat, 100 m nga plazhi, restorantet dhe Marina, një vend perla e Makarska Riviera, e 365 ditë dielli-lit, larë me 76 burime të pastër, ujë të pijshëm, 5 milje e plazhit të pastër me rërë dhe shëtitore, një mori të objekteve të tjera, gastronomi të pasur, kulturore dhe sportive, udhëtime të organizuara në Medjugorje, Krka, shpat NP, Cetina, Mostar, Dubrovnik, Ishujt Adriatikut, etj Dhomë gjumi dopio, kati i dytë, i ri dhe të pajisur me një krevat dopio, tualet dhe banjo, ajer te kondicionuar, satelit TV LCD, W-LAN, frigorifer, ibrik, ballkon 2m2 me pamje nga deti dhe parkimi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Milan Jakic
+385 21623360 / +385 623 3600
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt