Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Jakić 4+2, Tučepi

Përshkrimi

Ap. 4 + 2, të reja, të vendosura në katin e 3, papafingo dhe të pajisura plotësisht me dhomë gjumi më vete për 2 persona, dhomë galeri për 2 persona, sallon, pull-out me rrota në shtrat 200/135, 2 ballkone 9 / 5m2 me pamje nga deti dhe toka, ajri, Hi-fi, kuzhine, banjo, satelit TV LCD 32 "HD të plotë në internet, I sigurt, W-LAN dhe parkimi mbyllur. Apartamenti është i përshtatshëm për mysafirët në kërkim për 2 dhoma gjumi të veçanta.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Milan Jakić
+385 21623360 / +385 623 3600
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt