Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente JAKIĆ 7+1

Përshkrimi

Sot Tucepi më evoluar nga vitet gjashtëdhjetë, kur ai filloi ndërtimin e shtëpive në fshat e ankandit në breg. Që atëherë, Tucepi evoluar gradualisht dhe u rrit në një destinacion i njohur turistik. Apartamenti ndodhet në katin e tretë, papafingo, e ndërtuar rishtas dhe të pajisur me: dhomë gjumi më vete me 3 krevate të vetme, dhomë të mëdha të jetesës, me ajër të gazit eko 410r, ngrohje underfloor, tapiceri cep mundësinë e tërhequr 240/140 në shtrat, kuzhinë, vaske, W-LAN internet, satelit TV LCD 82 "HD Full, Hi-Fi, 14m2 ballkon me pamje në det dhe parkim. Jakiç Apartamente në qendër të Tucepi, ndodhet: 30 m nga komuna dhe klinikat, 100 m nga plazhi, restorantet dhe Marina, një vend perla e Makarska Riviera, e 365 ditë dielli-lit, larë me 76 burime të pastër, ujë të pijshëm, 5 milje e plazhit të pastër me rërë dhe shëtitore, një mori të objekteve të tjera, gastronomi të pasur, kulturore dhe sportive, udhëtime të organizuara në Medjugorje, Krka, shpat NP, Cetina, Mostar, Dubrovnik, Ishujt Adriatikut, etj

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Dalila

Thursday, May 4, 2017
Topla preporuka , kako za apartman, tako i za gazde :-) Jako ljubazni, za sva pitanja uvijek na raspolaganju, cisto i lijepo ...sve pohvale i veliki pozdrav :-)
Çmimi sipas kërkesës
Milan Jakić
+385 21623360 / +385 623 3600
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt