Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente IRENA A4

Përshkrimi

Tucepi, zemra e Dalmacisë. Kur në veri të Jugut kroate kryesuar jug, dhe pastaj të njëjtën kohë me kep jugor kroat në veri, për të përmbushur veten në Tucepi - zemër të Dalmacisë origjinal. Ky vend i njohur turistik tetëdhjetë kilometra nga aeroporti i Splitit, rrugët dhe një port i madh traget aty pranë, i lidhur me të gjitha qendrat evropiane. Për shkak të vendndodhjes së saj unik Tucepi është një parajsë e vogël turistik brenda mundësive. Nëse ju vendosni të qëndroni në apartamente Irena t'ju garantuar mikpritjen dhe rekomandime të sinqerta në lidhje me aktivitetet tuaja jashtë strehim. Shërbimet shtesë mund të përmendim se parkimi është i lirë. Ju gjithashtu të ketë në dispozicion. Nëse ju keni një fëmijë të vogël, ju mund të përdorni një krevat fëmijësh. Fakti që ne kemi shumë të vjetër ende, e cila është një kënaqësi për të kaluar edhe një herë pushimet me ne, ju konfirmoni cilësinë e ofertën tonë dhe strehim.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Jasmin

Saturday, July 13, 2013
Kada sam nazvao da se raspitam za smjestaj, nakon sto sam rekao apartman za koji sam zainteresovan, djevojka mi je spustila slusalicu. Pokusao sam nazvati jos par puta, i svaki put me je ukinula. ?!

Petra Radovanić

Wednesday, July 25, 2012
Prošle godine sam s obitelji boravili u apartmanu gđe. Čović. Bilo nam je prekrasno. Domaćini su jako pristupačni, srdačni i ljubazni. Sve je nadohvat ruke. Smještaj je predivan. Plaća i centar je par koraka od apartmana.Sve pohvale i prezadovoljni smo svime.

DADA MILAK

Thursday, May 26, 2011
prelijepo mjesto, jako blizu plaže,vlasnica prijatna i ljubazna
Nga 10 €/natë
Irena Čović
+3859799902
Nga 10 €/natë
Kontakt