Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Barba, Tučepi

Përshkrimi

Apartamentet e sapo rinovuar të vendosura Barba në një vendpushim i vogël dhe dielli-përmbyt Tucepi 3 km nga Makarska. Ne jemi të vendosur vetëm 50 metra nga deti në vendet e qendrës. Apartamente janë të reja, convinience dhe të pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, qasje në internet dhe parkim para objektit në hije. Ne jemi në rreshtin e dytë pranë detit dhe pamje nga ballkoni shkon prapa në rrugë të qetë. Ulje japim në para sezonit dhe sezonit, 6 dhe 9 muaj dhe fëmijët e vegjël kanë Strehim të lirë. Unë shpresoj se ju do të kaloni pushimet tuaja me ne në një mjedis të rehatshme dhe ju do të vijnë përsëri.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 13 - 20 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Damir Šimić
+385 98 917 9547
Nga 13 - 20 €/natë
Kontakt