Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente A6, Tučepi

Përshkrimi

A6 apartment is located on the third floor (penthouse). The apartment can accommodate 2 persons. The apartment has a separate entrance, air conditioning, satellite TV, parking, WLAN internet.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?