Vukusic, Sevid A3 (4+1)

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Vukusic, Sevid A3 (4+1), Trogir

Përshkrimi

APARTAMENT A3 (4 + 1 persona) - Në katin e parë (jug - perëndim) 43m2 + 37m2 tarracë - Dhoma gjumi (krevat binjak + një shtrat të vetëm) - Living room (një divan-krevat për dy persona) - Kuzhina me një dhomë ngrënie - Banjo - Ballkon me pamje nga deti - Tarracë të madhe - SAT / TV - Griil Plazhi është i mirë për fëmijët e vegjël, 40 m nga Apartamente Vukusic

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 35 €/natë
Qëndrimi Min është 7 net
Damir Vukušic
+385 989576279
Nga 35 €/natë
Kontakt