Vukusic SEVID

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Vukusic SEVID, Trogir

Përshkrimi

Sevid - një qytet i vogël në Dalmacinë qendrore (Trogir Riviera). Vend i bukur me det të pastër, larg nga ngutje dhe nxitim të qytetit, Sevid është vend ideal për një pushim intime. Apartamente Vukusic - Sevid është e vendosur 40 metra nga plazhi. Hyrja në det është i cekët, e mirë dhe të sigurt për fëmijët e vegjël. Ne kemi 3 apartamente (8 + 2) (4 + 1) (4 + 1) me tarraca të mëdha dhe ballkone me pamje nga deti dhe kopshti i 1200m2. Apartament A1 (8 + 2 persona) - Kat Ground: 70 m2 + 26 m2 tarracë - 4 dhoma gjumi: * 2 dhoma gjumi (krevat dopio) * 2 dhoma gjumi (një krevat dopio dhe një shtrat të vetëm) - 2 banjo: - Kuzhinë është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme dhe enë kuzhine. Organizimi i një varkë të vogël të familjes në ishujt e afërt dhe plazhe. Ne kemi një kajak që mysafirët tanë mund të marrësh me qira

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 70 €/natë
Qëndrimi Min është 7 net
Damir Vukušic
+385 989576279
Nga 70 €/natë
Kontakt