Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PETRIĆ I ***, Trogir

Përshkrimi

Në zemër të Dalmacisë, 25 km në perëndim të Splitit, ka peshkimit pak - një vend turistik Seget Vranjica. Nga shtëpia jonë ofron një pamje të mrekullueshme të ishujve dalmat qendrore (Braç, Hvar, Solta, Vis). Ne ofrojmë mysafirët tonë paqe dhe qetësi me 314 ditë diell në vit. Ne jemi të vendosur vetëm 4 km nga qyteti muze e Trogir, e cila është nën mbrojtjen e UNESCO-s me një shumë prej kulturore - monumente historike. www.apartments-petric.com Ne ofrojmë: **** 180m2 Duplex me gjashtë shtretër - Çdo dhomë ka ballkon e vet, dy shtretër shtesë, dy banjo, WC, dhomë që jetojnë me kuzhinë, tarracë në veri, në jug tarracë me një pamje të mrekullueshme të detit *** AP1-dhoma gjumi apartament me dy shtretër, kuzhine, banjo dhe verandë. AP2 ***-apartament dhomë gjumi me tre shtretër, kuzhine, banjo dhe verandë. AP3 ***-apartament dhomë gjumi me dy shtretër, kuzhine, banjo dhe verandë. Apartamentet janë të pajisura me TV satelit dhe tokësore, ajer te kondicionuar dhe lidhje interneti. Mysafirët tanë mund të përdorni hapësirën në natyrë, të mbuluara parkimi per 3 makina. Duke përdorur më lart është i përfshirë në çmim, si dhe taksës vendore. Mysafirët tanë mund të përdorni Barbecue dhe tabela të madh për të lira. Prandaj, nuk është gabim nëse ne për pushime tuaj. Pets - 10 € në ditë Shihemi së shpejti!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 25 - 40 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Stjepko Petric
+385 98 952 97 62, +385 21 89 44 47
Nga 25 - 40 €/natë
Kontakt
;