Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Neutrino, Trogir

Përshkrimi

  Neutrino House **** është një shtëpi krejt të re dhe ndodhet 3 kilometra perëndimore nga qyteti i Trogir, në drejtim të Shibenikut. Ajo është e vendosur në një fshat të vjetër, të qetë dhe bregdetar Grgići, rreth 100 metra nga verior njohur mirë Hotel Medena.   Ajo është një shtëpi katër kate. Çdo kat është një apartament i madh apo një apartament të madh, që ka një hyrje të veçantë. Secili përbëhet nga 2 dhoma gjumi dopio, 2 banjo, kuzhinë, dhomë ngrënie dhe dhomen e ndjenjes me kolltukë që shtrihen. Apartamentet janë të mëdha (100m2) dhe mund të strehojë 4-5 persona (ose kështu).   Shtëpia është e vendosur në një pozitë ideale me pamje te mrekullueshme te detit Adriatik dhe shumë prej ishujve Mesme-dalmat.   Dikush mund të gëzojnë një pamje fantastike mbi qytetin e Trogir dhe gji të saj të bukur. Cleannes, mirëdashja, miqësore dhe paqe ne ofrojmë! Në "neutrino" House gjuhët angleze dhe gjermane janë duke folur. Për infomations më të hollësishme, ju lutem na kontaktoni.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Geir Holt

Friday, September 12, 2014
Hatt en kjempefin ferie med verdens hyggeligste vertskap☆ Bare skryt, en liten minus er butikken som lå på hotellet! Men etterhvert handlet vi når kom fra stranden ;-) Ps. fikk tannlege hjelp fra verten, anbefales på sterkeste! Full overhaling med ett hull og reparert 3 tenner! Ca kr 1300,- Helt utrolig :-D Hadde ikke vært hos tanblege på 10 år !!! Fantastisk leilighet og billig mat og drikke!!! Skal nedover igjen, ANBEFALES PÅ STERKESTE☆☆☆

Gabriela Punkova

Tuesday, July 30, 2013
Accommodation in the house was great we were there 7 to 10 nights. We had to bring a 4 year old son whom loved it and it is us now Spit ever go back there. We hope that next year :-). Landlords are nice, polite just super. Fantastic surroundings close to the beach. We would go back there. Thank you very much our landlord.

OLGA DENISKINA

Thursday, December 29, 2011
Our company (7 people) rested in these apartments in July 2010. We liked everything. Pleasant atmosphere in the apartments, all very clean. New furniture. Excellent location (near Trogir, Split). Near the beach Medena, but we often walked to the far beach, as there were fewer people, and very beautiful views. Take shuttle to Sibenik and Krka. Wonderful friendly host. Apartments have everything you need for your comfort. I highly recommend these apartments
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Ignacij Grga
+ 385 21 880 048
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt