Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MARKIĆ, Sv. Filip i Jakov

Përshkrimi

Apartamentet Markič janë 250 metra nga plazhet me rërë dhe guralecë, 500 metra nga qendra e Shën Filipi dhe James. Ajo përmban një kopsht me objektet Barbecue dhe të lirë Wi-Fi, parkim të lirë dhe me ajër të kondicionuar apartamente. Ne ju ofrojmë 3 apartamente të reja ***. Apartamentet janë 50-60 m2. Secili mund të strehojë 1-5 persona. Banesat janë në dispozicion gjatë gjithë vitit nga 01.01. për 31.12. Apartament 3/3 +2 - një dhomë me një krevat dopio dhe një shtrat të vetëm, kuzhinë dhe dhomë që jetojnë me një krevat divan për dy, banjo, ballkon i madh me pamje nga deti dhe ishujt. Secili apartament në oborrin e shtëpisë ka një hapësirë ​​parkimi të mbuluar, kopsht, barbecue. Dhomë është i përshtatshëm për familjet dhe të bisedoj, Leisure mund të përfunduar objekteve sportive të vendosura në vendin fqinj. Deti dhe plazhi 5 minuta nga qendra e shëtitje 10-15 minuta përgjatë plazhit ose nëpërmjet faqes.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Parobekova

Sunday, July 15, 2018
V tomto apartmanovom dome.sme.stravili 8 noci po.prichode bola.pani.domaca mila ale v den odchodu sme sa dohodli ze sa vystahujeme do 9hodiny a auto si mozme nechat pred domom na parkovisku a isli sme.na plaz po prichode spat nas cakalo nemile prekvapenie od domacej vraj sme pochytali steny na spolocnom schodisku a Nasla piesok na gauci zablokovala nam auto a spolu s upratovackou boli velmi neprijemne drze kym sme jej nevyplatili 100€ nechcela nas pustit . O tom ze 250 m na plaz a 500 m do centra je len vzdusnou ciarou a vskutocnosti tteba slapat dobrych 30 min.do pekneho kopca ani nepise rychlovarna kanvica a mikrovlnka sa nenachadAju ani v jednom apartmane Ale za to potkany priamo pod oknom ano. Urcite neodporucam v chorvátsku sme.na dovolenke uz 9 krat ale s takymto pristupom.sme sa este nikdy nestretli
Nga 40 €/natë
Vesna Markić
+38523388776, +385981394620
Nga 40 €/natë
Kontakt