Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente GABI V, Sv. Filip i Jakov

Përshkrimi

Apartamente - bregdet. Sveti Stefan është larg nga Biograd 4 km. Qytet i vogël dhe port është një nga më të bukura në Gjirin e Pasman. Natyra e paprekur dhe ujërat e qartë janë ideale për relaksim, sport dhe rekreacion. A2 është një apartament një dhomë gjumi me një dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes me kuzhinë, divan, TV satelitor, ajer te kondicionuar, banjo me dush dhe një ballkon që sheh nga deti.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 €/natë
Gabriela Vodopija
+385 98 77 81 06
Nga 40 €/natë
Kontakt