Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente GABI I, Sv. Filip i Jakov

Përshkrimi

Apartamente Gabi janë të vendosura në Shën Filipi dhe James në një shtëpi shumë afër detit. Plazh (rërë, zhavorr dhe beton) kane rreth 50 m, në mënyrë që ju nuk keni as kalojnë rrugën, por ju keni 3 minuta aty. Apartament 4 ka një dhomë gjumi, që jetojnë dhomë me kuzhinë, shtrat (krevat shtesë), TV SAT +, ajer te kondicionuar, banjo me dush dhe ballkone të mëdha me pamje nga deti. Në ballkon ju keni një pamje të mrekullueshme drejt ishullin e Pasman, n Biograd / m, etj

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

DUMITRU HORIA OVIDIU

Monday, September 14, 2015
I visited Gabi in late august/beginning of september 2015, together with my wife an girl. Gabi did her best and managed to make us enjoy our holiday in Croatia. The property is only 3 minutes walk to the beach, the appartment was comfortable and clean. Usually, we don't book an appartment in a place we visited before, but we will be happy to be Gabi's guest in the years to come. Thank you Gabi for the pleasant moments and relaxing holiday.
Nga 40 €/natë
Gabriela Vodopija
+385 98 77 81 06
Nga 40 €/natë
Kontakt