Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ANKA III, Sv. Filip i Jakov

Përshkrimi

Sv. Filip i Jakov është perla e Rivierës, të vendosura në bregun e Pasman Channel, një vend tërheqës turistik, mikpritjen tradicionale e të presë. Qyteti është i njohur për vila e tij dhe kopshte e fisnikë Zadar ish e cila është njohur ende sot, familjes Borelli. Pesëdhjetat e shekullit të kaluar filloi të jetë një destinacion interesant për turistët shumë. Shtëpia është e vendosur vetëm 150 metra nga plazhi, ne qera 4 apartamente. Shtëpia është e vendosur në një vend të qetë në Jakob Philip, vetëm 150 metra nga plazhi rërë, zhavorr dhe beton. Ai është i përshtatshëm për pushime me fëmijë. AP 3 (kati 1 për 4-6 persona) ka 2 dhoma gjumi (një dhomë gjumi me krevat dopio, dhomë gjumi të dytë me 2 krevate të ndara), kuzhine (furrë sobë, frigorifer) me dhomë ngrënie dhe dhomen e ndjenjes me krevat divan për 2 persona, një banjo e madhe (dush) dhe lavanderi dhe një ballkon me pamje bukur sea.Ap ka kajn ajer te kondicionuar nxehtë dhe internet. Plazh tonë (rreth 1 km e gjatë) ka një flamur blu, dhe që është një simbol jo vetëm për kristal-qartë ujë, por për argëtim të tjera të tilla si volejboll plazhi, shesh lojërash për fëmijë, kafene, kajak, anije me pedale dhe kayaks. Plazhi është ideale për familjet me fëmijë të vegjël.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 €/natë
Ivana Vodopija
+385 23 38 97 85
Nga 50 €/natë
Kontakt