Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MARKO, Sv. Petar na moru

Përshkrimi

Shën Pjetri është një qytet i vogël në qarkun e Zadarit, në pjesën qendrore të bregdetit Adriatik (Riviera Biograd), me pamje të bukur të ishullin e Pasman dhe Pasman Channel. Vendndodhja është veçanërisht i përshtatshëm për ata që duan të kalojnë një pushim të njohur në heshtje të zymtë dhe qetësisë. Shtëpi mjedisit një oborr i dekoruar me bimë mesdhetare të tilla si ulliri, fiku, shega Laurel, Mandarin, rozmarinë dhe lule të ndryshme. Në këtë mjedis, hapësirë ​​e hapur, nuk është një i madh rrumbullakët guri kapacitetin e 8-10 njerëz. Pranë tryezës guri është djeg universale. Oborr është mjaft e madhe se përmbajtja e përmendura më lart ofron hapësirë ​​për lojëra dhe sunbathing " Sipërfaqja e shtëpisë me 2 tarracë është rreth 100m2 dhe përbëhet nga dy kate me pamje nga deti. Largësia nga deti është 70. Guests mund të përdorni të vuaj universale, qasje në internet, pingpong, bowling dhe lartësi shigjetat elektronike. Shtëpia është me ajër të kondicionuar dhe të pajisur me një makinë larëse dhe pjatalarëse, mikrovalë dhe pajisje të tjera të vogla kuzhine.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 65 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Marko Škaro
+385 91 737 6261; +385 23 391075
Nga 65 €/natë
Kontakt