Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ANKA IV, Sv. Filip i Jakov

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur vetëm 150 metra nga plazhi, ne qera 4 apartamente. Shtëpia është e vendosur në një vend të qetë në Jakob Philip, vetëm 150 metra nga plazhi rërë, zhavorr dhe beton. Ai është i përshtatshëm për pushime me fëmijë. Në Sh. Filip i Jakov nuk janë mjaft të aktiviteteve rekreative për të gjithë familjen. Në plazh ju mund të argëtohen me të, snorkeling, zhytje not, kayaks, anije me pedale, volejboll, pingpong, duke kërcyer trampoline, etj Sv. Filipi dhe James është në lagjen e 3 parqeve kombëtare Paklenica Park Kombëtar:, Parku Kombëtar Krka dhe Parku Kombëtar. AP 4 (kati 1 për 2 të rritur dhe 2 fëmijë) ka një dhomë dyshe, dhoma gjumi kuzhinë dhe ngrënie me krevat divan (për 2 fëmijët), banjo me dush dhe ballkon me pamje nga deti. Ap ka marrë kajn ajer te kondicionuar dhe internet. Plazh tonë (rreth 1 km e gjatë) ka një flamur blu, dhe që është një simbol jo vetëm për kristal-qartë ujë, por për argëtim të tjera të tilla si volejboll plazhi, shesh lojërash për fëmijë, kafene, kajak, anije me pedale dhe kayaks. Plazhi është ideale për familjet me fëmijë të vegjël.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Sv. Filip i Jakov

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Sv. Filip i Jakov