Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 40 € / nata
  • Kroacia
  • Vrsar
Min Stay
1 net
  • 3 Vizitorë
  • 1 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 200 m Qendra e qytetit
  • 150 m plazh