Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 35 € / nata
  • Kroacia
  • Vir
Min Stay
3 net
  • 4 Vizitorë
  • 1 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 1000 m Qendra e qytetit
  • 50 m plazh