Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 65 €/natë
  • Kroacia
  • Sv. Petar na moru
Qëndrimi Min është
1 net
  • 8 Vizitorë
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualet
  • 400 m Qendra e qytetit
  • 70 m plazh