Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 13 € / nata
  • Kroacia
  • Slunj
Min Stay
1 net
  • 8 Vizitorë
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualet
  • 500 m Qendra e qytetit
  • 800 m plazh