Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 60 € / nata
  • Kroacia
  • Selce
Min Stay
5 net
  • 6 Vizitorë
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 300 m Qendra e qytetit
  • 200 m plazh