Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 28 € / nata
  • Kroacia
  • Seget Vranjica
Min Stay
5 net
  • 15 Vizitorë
  • 5 Dhoma
  • 3 Tualet
  • 50 m Qendra e qytetit
  • 80 m plazh