Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 150 €/natë
  • Kroacia
  • Ražanac
Qëndrimi Min është
6 net
  • 8 Vizitorë
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 200 m Qendra e qytetit
  • 1500 m plazh