Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Nga 40 € / nata
  • Kroacia
  • Pirovac
Min Stay
7 net
  • 30 Vizitorë
  • 6 Dhoma
  • 4 Tualet
  • 100 m plazh