A2 s balkonom

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente A2 with terrace, Srima - Vodice

Përshkrimi

hartë

Politika e anullimit

  • 100 % refund if you cancel at least 31 days before check-in.
  • 50.00% refund if you cancel between 14 dhe 30 days before check-in.
  • 0.00% refund if you cancel between 0 dhe 13 days before check-in.

House rules

Check in after: 14:00
Checkout until: 10:00

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Owner Information:

Nada Purković Krečak
Zgjidh datat tuaja

Qëndrimi Min është - net

Read our FAQs

Nga 44 €/natë
Rezervoni një