Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ANJA, Split, Varoš

Përshkrimi

Ejani dhe vizitoni qytetin tonë të bukur Split dhe të qëndrojnë në apartamentin tonë simpatik. Apartament jonë është e vendosur në qendër të Splitit, në pjesën e vjetër të Splitit quajtur Varosh. Apartament është në gur i vjetër shtëpi përshtatur kështu që ju mund të ndjeni frymën e kohës së vjetër. Apartament është vetëm 300 m. nga pjesa e vjetër e qytetit, dhe traget, autobus, tren dhe autobus për në aeroport janë 15min. ecin. Apartament ynë është ideale për 2 për njerëzit. Në banesën e parë ne kemi kopsht të bukur me fireplace vjetër. Në apartament ne kemi internet falas wireless, TV, ajer te kondicionuar, ibrik elektrike, mikrovalë, lavatriçe, tharëse flokësh ... ndërsa oborri është një fireplace që ju mund të përdorni për të është një anije e vjetër guri në të cilën nuk ka ujë të pijshëm .

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 30 - 80 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Anja Crnčević
00 385 994454797
Nga 30 - 80 €/natë
Kontakt