Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente & Sobe - Štefanac, Slunj

Përshkrimi

Dhoma dhe suita familjare Stefanac është në qendër të Slunj. Shtëpia ndodhet në një kodër me një kopsht të bukur landscaped dhe tarracë për relaksim. Dhomat në dispozicion: • Të tre dhoma gjumi • një dhomë treshe • Apartament për 6 persona Largësia Rastoka është 800 m dhe 30 km liqene.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?