APP VITO

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente APP VITO, Senj

Përshkrimi

Apartment "VITO" is a newly decorated residential unit ideal for 2 people. Free wi-fi, air conditioning, parking, terrace, barbecue ... It is located in a quiet part of town, surrounded by greenery and garden. View of Nehaj Fortress. 1000 meters away from the center and the sea.

hartë

Politika e anullimit

  • 100 % refund if you cancel at least 15 days before check-in.
  • 50.00% refund if you cancel between 7 dhe 14 days before check-in.
  • 0.00% refund if you cancel between 0 dhe 6 days before check-in.

House rules

Check in after: 13:00
Checkout until: 10:00

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Owner Information:

IVA Biondić
Zgjidh datat tuaja

Qëndrimi Min është - net

Read our FAQs

Nga 35 €/natë
Rezervoni një