Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Barbara 6, Rovinj

Përshkrimi

Villa Barbara gëzon një vend të qetë, i rrethuar me gjelbërim, 5-10 minuta më këmbë nga plazhi dhe pyll park Zlatni rt, 10-15 minuta më këmbë nga qendra historike. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me 2 postiletti (secila me banjo e vet), kuzhinë / dhoma ngrënie me krevat shtesë dhe një tarracë me pamje nga gjelbërim. Air condizionata.Parcheggio në një oborr privat.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;