Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Barbara 4, Rovinj

Përshkrimi

Villa gëzon një vend të qetë, i rrethuar me gjelbërim dhe kopsht, 5-10 minuta më këmbë nga plazhet e bukura dhe pyll park Zlatni rt, 10-15 minuta në këmbë nga qendra e qytetit historik. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me 2 postiletti (secila me banjo e vet), kuzhinë / dhoma ngrënie me krevat shtesë, banjo shtesë dhe një tarracë me pamje nga kopshti. Parking privato.Aria kondicionuar.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 65 - 100 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Igor Golob
00385-52-816-613,+385-98-1671388
Nga 65 - 100 €/natë
Kontakt
;