Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Barbara 3, Rovinj

Përshkrimi

Vilë ka një vend të qetë rrethuar me gjelbërim dhe kopsht, 5-10 minuta më këmbë nga plazhi dhe pyll park Zlatni rt, 10-15 minuta në këmbë nga qendra historike. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe verandë. Air condizionata.Parking në një oborr privat.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Igor Golob
00385-52-816-613,+385-98-1671388
Nga 60 €/natë
Kontakt