Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Barbara 2, Rovinj

Përshkrimi

Vilë gëzon një vend të qetë, i rrethuar me gjelbërim, 5-10 minuta më këmbë nga plazhet e bukura dhe pyll park Zlatni rt, 10-15 minuta në këmbë nga qendra e qytetit historik. Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes me krevat divan (100-160x200 cm) per 1 ose 2 persona, kuzhinë, banjo dhe verandë. Air condizionata.Parcheggio në oborr.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;