Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Barbara 1, Rovinj

Përshkrimi

 Villa gëzon një vend të qetë, rrethuar me bimësi, 5-10 minuta më këmbë nga plazhet e bukura dhe të parkut pyll Punta rrymës, 10-15 minuta më këmbë nga qendra e qytetit storicha.  Apartament 2 + 1 përbëhet nga një dhomë gjumi me krevat dopio, kuzhinë / dhomë të gjallë, banjo dhe verandë.  Ajër të kondicionuar.  Parking privat në oborr.  

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;