Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MODRUŠAN V, Rovinj

Përshkrimi

Rovinj do të ju tërheq me rrugët e tij të ngushta mesjetare dhe vendosjen e ngrohtë mesdhetare. Rrethinat e saj ofrojnë mundësitë e pafundme për rekreacion: biking, hipur mbi kalë, vrapim. Por, për shkak të detit dhe atë që ka për të ofruar, duke filluar nga vela për të zbuluar të botës nënujore, pronat e saj terapeutik, sot Rovinj është destinacion për turistët nga e gjithë bota. Shtëpia jonë është e vendosur në një zonë shumë të qetë, 10 minuta më këmbë nga qyteti dhe 5 minuta nga plazhi. Ajo ka një kopsht të madh mbyllur me një parking. Ofertë të pasur e shërbimeve shtesë përfshijnë, mes tjerash, edhe mundësinë e internetit pa tel, biçikletë me qira, përdorimi i garazh, mëngjesin në tarracë kopsht, vuaj, parking shtëpie, përdorimi i makinave larëse, verë dhe raki provë. Çmimi përfshin të gjitha përfitimet: * Akomodimi * Tax * Regjistrimi * Liri * Peshqir * Pastrimi * Parking privat të mbyllura * Digital TV satelitor * Air - kondicionuar * Mëngjesi: 5 Euro për person në ditë

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

traveljunky

Tuesday, March 1, 2011
Stayed here for a few days a couple of years ago and really liked it. The owners were very helpful and the complimentary bikes were a bonus. Great supermarket, a block away, made it easy and cheap to make your own eats. Can't wait to go back.
Nga 35 €/natë
Qëndrimi Min është 1 nights
Vedran Modrušan
+385 98 36 78 61, +385 52 81 36 34
Nga 35 €/natë
Kontakt