Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MODRUŠAN II, Rovinj

Përshkrimi

Në verën e turistëve nga e gjithë bota. Shumë krahasuar atë në Saint Tropez, shumë shpesh në favor të Rovinj. Vjeshtë ofron charms e saj në heshtje. Dielli është një tjetër e bujare duke i dhënë vetes. Ai është këtu intereson admiruar bukurinë. Rovinj 2a.Rovinj pastaj afërt mundësitë tuaja dëshirë. Dimër në Rovinj - kjo ishte në fillim të pranverës. Nëse Đođo në Rovinj ju shkurtuar dimrit tuaj. Shtëpia jonë është e vendosur në një zonë shumë të qetë, 10 minuta më këmbë nga qendra e qytetit dhe 5 minuta nga plazhi. Ajo ka një kopsht të madh dhe një parking. Objektet Fabulous përfshijnë inter alia mundesine qe te internetit pa tel, biçikletë me qira, përdorimi i garazh, mëngjesin në tarracë kopsht, vuaj, parking shtëpie, përdorimi i makinave larëse, verë dhe raki provë. Çmimi përfshin të gjitha përfitimet: * Akomodimi * Tax * Aplikimi * Liri shtrati * Peshqir * Pastrimi * Parking privat të mbyllura * SAT-TV * Air - kondicionuar * Mëngjesi: 5 Euro për person në ditë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 - 80 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Vedran Modrušan
+385 98 36 78 61, +385 52 81 36 34
Nga 40 - 80 €/natë
Kontakt