Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MALLER 102, Rovinj

Përshkrimi

Rovinj është konsideruar nga një shumë prej qyteteve më të bukur në bregdetin e Adriatikut, romantik, simpatik, me diell dhe të veçanta. I ndodhur në një gadishull në këmbët e kishës së Shën Euphemia, formë karakteristike, Rovinj kap dhe fiton ndonjë pamje nga Epiri, nga ajri dhe deti. Ndërtuar rishtas ynë, apartamente plotësisht të pajisur, vendosur brenda një vilë në afërsi të kopshte botanike e Zlatni rt Park, dhe vetëm 10 minuta më këmbë nga Kuvi plazhi, janë në dispozicion për të marrë me qera, gjatë gjithë vitit. Apartament 102 **** A2 +2 57m2 + 34m2 tarrace Apartament me kapacitet 2-4 personin në katin e parë. Living room me kuzhinë me pjatalarëse (krevat divan për 2 persona), (krevat dopio) dhoma gjumi, banjo dhe ballkon i madh. SAT / TV, ngrohje qendrore, 2 SHDSH, të sigurt. Qasje të pakufizuar në internet përmes LAN. Zgjidhni: biçikletë ose makinë. Golf në Brijuni, një një ditë udhëtim në Pula, Porec, Opatija, liqenet Plitvice dhe përvojë e bukur. Përveç kësaj, ju mund të gëzojnë një ekskursion ditë në destinacionin e fqinjëve tanë: Lipica, Postojna Cave, ose me anije për të Venecias. Mundësitë janë të shumta, dhe ju të zgjidhni sipas preferencave tuaja. Ejani dhe na vizitoni, ne shpresojmë që të takimit ju ...

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 - 110 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Siniša Mrkoči
+385 99 692 31 93, +385 52 84 01 43 (fax)
Nga 40 - 110 €/natë
Kontakt