Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente JASNA III, Rovinj

Përshkrimi

Apartament me tre dhoma gjumi, dhomen e ndjenjes, kuzhinë, dy banjo-dush, dy banja dhe një tarracë me pamje në det, internet falas, ajer te kondicionuar, ngrohje qendrore.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 110 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Tomislav Brstilo
+385994480808
Nga 110 €/natë
Kontakt