Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente JASNA II, Rovinj

Përshkrimi

Apartamenti ka një dhomë gjumi me krevat dopio, kuzhinë, dhomë që jetojnë me dy krevate normale, tarracë të madhe me pamje në det, internet falas, ajer te kondicionuar dhe ngrohje qendrore.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 70 - 80 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Tomislav Brstilo
+385994480808
Nga 70 - 80 €/natë
Kontakt
;