Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Barbat, Rab, Barbat

Përshkrimi

Barbat është zgjidhje e parë në ishullin Rab, pas ardhjes së tragetit Mišnjak. Paqësore, të përshtatshme për familjet me fëmijë, i pasur në plazhet me rërë. Ne jemi të vendosur 70 metra nga plazhi. Ne ofrojmë apartament të mobiluar plotësisht për 4-5 persona. Ai përbëhet nga dy dhoma gjumi (secila me banjo), kuzhinë, dhomë ngrënie, ballkon, tarracë. Të përfshira SAT / TV, liri krevat, peshqir. Ajror.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 - 75 €/natë
Qëndrimi Min është 2 natë (s)
K K
+385977299097
Nga 40 - 75 €/natë
Kontakt
;