Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Horizont, Ražanj

Përshkrimi

Aparthotel em *** Ka ndodhet në Ražanj, një vendbanim i vogël turistik në afërsi të Frapa njohur Marina në Rogoznica. Ajo shtrihet në brigjet e pastër, Azure detit blu Adriatik dhe ofron miqve të saj një ambient të paharrueshme të Mesdheut. Vetëm disa hapa nga plazhit (30m), ne kemi 16 apartamente të pajisura plotësisht dhe mobiluar elegante. Në ofertën tonë, ka 5 lloje të ndryshme të apartamenteve për Ju mund të zgjidhni nga dhe për të gjetur atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Të gjitha apartamentet kanë tarracë me diell ose ballkon me pamje të bukur në det dhe ishujt. Hoteli është lehtë i kapshëm me makinë dhe shumë hotelit parkimi është e lirë për përdorim për mysafirët tanë me automjete. Për të siguruar momentet tuaja të këndshme të lirë dhe relaksim, ka shumë objekte të tjera si pishinë shtëpie dhe sauna. Ata janë falas për mysafirët tanë Hotel në qershor dhe shtator. Në restorantin tonë hotelit ju mund të përjetojnë një ambient tipik dalmate dhe shtroj në një tarracë që ofron një pamje madhështore nga deti drejt horizontit perëndimor. Menus tona janë të dizajnuara për të ofruar, në baza ditore, gjithmonë të shijshme, të freskëta-provë enët mesdhetare, duke përdorur metoda tradicionale gatimi dhe përbërësit të freskëta sezonale, me çmime të përballueshme. Ejani dhe na vizitoni, pret tona mike do të bëjë të sigurt që ju lehtë mund të relaksoheni dhe të vërtetë të gëzojnë festën tuaj. Mirë se vini!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?