Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Viktorija & Gabrijel A7+1 directly at sea, private beach, 4 boat landings, Primošten

Përshkrimi

Villa Victoria dhe Gabriel ndodhet 6 metra larg detit në vendpushimin e qetë Sparadici. I rrethuar nga një pyll pishe, dhe ka një tarracë të gjerë për një pushim të këndshëm. Kjo vilë do t'ju ofrojë një pushim për të kujtuar!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 80 - 200 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Denis Radovcic
+385915067699
Nga 80 - 200 €/natë
Kontakt