Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Ivankovic - Crveni, Preko

Përshkrimi

New dekoruar me ajër të kondicionuar apartament prej 35m2, mund të strehojë 2 +1 persona. Sunny oazë, paqe dhe gjelbërimit në ishull me 2600 orë me diell në vit. 5min nga qendra e qytetit, plazhet, bankat, zyrat postare, dyqane, restorante, 10 minuta nga porti traget. Clean banor nëndetëse të larmishme për të ndryshme të peshkut, butak, zhytësit koral ofron një eksperiencë të paharrueshme, si dhe qindra kilometra e shtigje biçikletë për të dashuruar çiklizmit.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 - 55 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Mario Ivanković
00385 98 221 399
Nga 40 - 55 €/natë
Kontakt