Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Ivanković, Preko

Përshkrimi

Sapo dekoruar me ajër të kondicionuar apartament prej 35m2 që mund të strehojë 2 +1 persona. Sunny oazë të paqes dhe gjelbërimit në ishull me 2600 orë me diell në vit. 5min nga qendra e fshatit, plazhet, bankat, zyrat postare, dyqane, restorante, 10 minuta nga porti. Clean habitati nëndetëse të ndryshme për lloje të ndryshme të peshkut, butak, koralet Divers ofron një eksperiencë të paharrueshme, si dhe qindra kilometra e shtigje biçikletë për të dashuruar çiklizmit.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Stella

Thursday, August 4, 2011
Idealno mjesto za odmor sa malom djecom.Bilo nam je izvrsno, smještaj odličan i udoban.Domaćini gostoljubivi i uvijek na raspolaganju.Same pohvale, a domaćinu hvala što nas je odveo u muzej i objasnio kako se nekad radilo pravo maslinovo ulje!!

Slavica

Friday, June 17, 2011
Dragi domacini, bilo je super na moru kod vas. Ne samo da je smjestaj bio super, more blizu, ducani i kafici na dohvat ruke, nego ste i vi bili super gostoljubivi domacini. Jedva cekam priliku da ponovno ljetujem na Ugljanu kod vas. Pozdravi iz Zagreba, Slavica

Ivana

Tuesday, June 7, 2011
Prošle sam godine bila u apartmanu i imam same pohvale!! Domaćini su odlični, prostorije su uredne, čiste, ful opremljene, a sa balkona se pruža divan pogled na more. Nalazi se blizu plaže, dućana, ljekarne... sve je doslovno na dohvat ruke. More je tako lijepo i čisto, može se birati između kamenite ili pjeskovite plaže jer se nalaze tik jedna pored druge. Preporučam i vožnju biciklom po obali jer je prekrasan prizor, a može se i malo bolje upoznati otok. Ivana
Nga 40 - 55 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Mario Ivanković
00385 98 221 399
Nga 40 - 55 €/natë
Kontakt