Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente AIDA GREEN , Poreč

Përshkrimi

Špadići fshatin qetë e cila është larg nga qendra e maksimum 20 minuta shëtitje nëpër shëtitore nga ana e detit. Në shtëpinë Aida ka 5 apartamente me kapacitet total të presë deri në një maksimum prej 22 personave. Ju mund të zgjidhni midis A2 1 (për deri në 3 njerëz) ose C4 1 (për deri në 5 persona). Apartamentet janë dekoruar rishtas dhe të pajisur me gjithçka të nevojshme për komoditetin tuaj gjatë pushimeve. Në front i shtëpisë është siguruar parkimi për automjetin tuaj dhe afërsi të gjithçka që ju duhet, ju mund të le të parkuar gjatë gjithë qëndrimit tuaj dhe relaksohuni pjesën tjetër të bllokimit të trafikut. Apartament 2 Kati: terren kat Numri i personave: 4 Përshkrim i banesës: dy dhoma gjumi (një dhomë gjumi me krevat dopio, të tjerë me dy shtretër të vetme odvojedna), kuzhinë, dhomë të gjallë, dhomë të madhe ngrënie, banjo, tarracë Brenda 200 metra ju do të gjeni: supermarketi, plazhi, fusha tenisi, rrëshqitje në ajër të shkollave, të qendrave të Wellness, bar kafe, dyqan ëmbëlsirash, rrëshqitje ujë, trampoline, biçikletë me qira, ski jet, volejboll gjykatave, golf mini dhe një mori e natyrës dhe gjelbërim. Nëse ju jeni tipi i cili gjithmonë i pëlqen të ecin në qytet, ju mund të marrë tren turistike gjatë sezonit, e cila shkon çdo 30 minuta për të qytetit dhe të pasme. Ne shpresojmë se ky informacion të shkurtër ishin interesante dhe se ju do të vendosni të vizitoni Poreč dhe kaloni pushimet tuaja me ne. Për më shumë informacion na kontaktoni në mënyra telefon ose e-mail. Do të jenë të lumtur për të ju ndihmuar në organizimin e qëndrimit tuaj në Istria dhe Porec.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 €/natë
Qëndrimi Min është 2 natë (s)
Aida Tours .
+385 99 4230091
Nga 40 €/natë
Kontakt